Fonty Comenia Script®

Vytvořte si individuální pracovní listy s fonty Comenia Script®

Výhody fontu
S fontem Comenia Script® si můžete pohotově zhotovit např. své vlastní pracovní listy k výuce, a to i individuálně pro každého žáka, podle toho, co právě potřebuje procvičit. Nyní můžete využívat i praktické fonty s linkami a neztrácet čas linkováním.

Font Comenia Script® lze používat rovněž na čtení textů, které si učitel vytvoří a vytiskne. Zde doporučuji pracovat s větší velikostí fontu, minimálně 15b a více. Fonty Comenia Script® universal mají charakter řezu „light“. Pokud ve třídě pracujete s interaktivní tabulí napojenou na počítač, může se text na čtení zobrazovat přímo na tabuli.

Comenia Script® uni 4 Regular / Comenia Script® uni 3 Italic

Nevýhody fontu
Font za vás nevytvoří dojem, že předlohové písmo umíte skutečně napsat, počítačová simulace jej nemůže nahradit. Vidět svého učitele jak píše, je pro žáky tou nejdůležitější inspirací a zkušeností.

Přehled fontů Comenia Script® universal:

Fonty Comenia Script® jsou určeny především pro školy, pedagogy a rodiče v domácí výuce. Fonty jsou poskytovány za poplatek na základě licenční smlouvy s autorkou. Pro více informací mi prosím napište na: info@comenia-script.com

Ukázka pracovního listu vytvořeného učitelem